Styret i Rosseland BK

Styret i Rosseland Ballklubb består i 2016 av følgende medlemmer:

Lenkje til styremøtereferat

Torfinn Edland, leiar
909 52 017, edlandtorfinn@gmail.com

Thomas Røed, nestleiar
thomas@nordicventure.no

Trine Tengesdal, barne- og ungdomsleiar
93021953, trine.tengesdal@gmail.com

Gry Gundersen, kasserar
gry.gundersen@visma.com

Alf Inge Reime, materialforvaltar

Lars Sølve Larsen, markedsleiar
Lars.Solve.Larsen@waterlogic.no

Bjørn Erik Ualand, anleggsansvarleg
Bjorn.Erik.Ualand@dahl.no

Oddgeir Salte, styremedlem
oddgeir-salte@hotmail.com

Judith S. Håland, styremedlem
930 07 912, judith@teambygg.no

Janne G. Nese, styremedlem (utleigeansvarleg klubbhus)
970 963 96, janne@jkn.no

Andrine Hage, styremedlem

Oversikt over tidligere ledere i Rosseland Ballklubb

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *