Følg Rosseland på Twitter

twitter_art_36314aEt flertal av RBK-spillerne har twitterprofiler, her er en oversikt over hvem du bør følge.

Følger du @rosselandbk får du liveoppdatering fra kampene.
Her er en oversikt over RBK-spillere på Twitter og andre som følger og twitrer om Rosseland.
(Er lista ufullstendig eller har du tips til kontoer som burde være på lista? Ta kontakt på Twitter eller på webmaster@rosselandbk.no)

Offisiell klubbkonto:
@rosselandbk

A-laget:
Stian Bore – @stianbore
Oddgeir Salte – @osalte88
Jan Rune Hoff – @Hoffasen
Even Sel – @even_sel
Per Haugland – @perhaugland
Svein Arne Monsen – @SA_Monsen
Ørjan Grødem – @orjgro
Kristian Magnusson – @magnusson8
Runar Haugland – @Haugland_
Joachim M. Kverneland – @joachimmk
Eivind Karlsbakk – @eivindkarlsbakk
Lasse Johannesen – @saltogalten
Paul Ove Laland – @paulovelaland
Bjørn Rune Salte – @Salte_
Jørgen Hauge – @jorhauge
Are Gabriel Høyland – @aregabriel
Tom-Eirik Fredriksen – @tom_fredriksen
Kenneth Grøtteland – @KGrotteland

B-laget:
Lars Heskje – @sniben
Eivind Norheim – @eivindnorheim
Hans Bjørnar Tunheim – @hbtunheim
Gunnar Laland – @gunnarlaland
Øyvind Tveit – @tveit3
Rolf Frøyland – @rfrøyland
Sean Martin Koss – @seanpkm
Kristian Hauge  @Mr_Heckles
Øyvind Sandsmark – @Smarkan
Karl Kristian Alsvik – @Kakki26
Tore Undheim – @Onnai1

Barnegruppa:
Heine Schea – @heineSchea
Endre Vollsund – @vollsund
Ingmund Egeland – @ingmege79
Jan Eirik Gjerdevik – @JEGjerdevik

Tidligere RBK-profiler:
Sjur Stangeland – @sjurstangeland
Arild Heskje – @aheskje
Kjetil Sel – @kjesel
Øyvind Time – @oyvindtime

Andre (tidligere spillere, styremedlemmer ol.):
Robel Fesshaie – @robel_7
Lars Sølve Larsen – @luckyLSL
Anbjørn Tronerud – @anbjrnT
Ivar Alstadsæther – @ivarals
Mikke Karlsson – @plissken_1
Morten Moene – @mmoene
Per Sigve Kleppe – @pskleppe
Enok Bore – @Bor1nho
Peter Mörk – @petmork
Kenneth Grande – @kennethgrande
Håvard Salte – @Salteus
Ove Stokkeland Olsen – @oveso
Joakim Olsen – @joakimolsen
Mats Prestegård – @matsprestegard
Bjørnar Stangeland – @bjornarsta

Klubber i samme divisjon:
Sola Fotball – @Sola_Fotball
Voll IL – @Voddel

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg.